Fundo mundo moribundo

8. listopadu 2013 v 0:12 | M |  Moje zeměplocha
Ten nadpis asi nic neznamená, ale co už, co taky něco znamená, aneb start hned filosoficky pojat, i když je to vlastně zaseknutí na tom stejném místě, tralalalalalala, vyrostla nám fiala. :D Na tomto článku můžete skvěle pozorovat, že studovat dvě vysoké školy není až tak skvělý nápad, jak by se mohlo zdát, i když pochybuju, že by se to mohlo vůbec někomu jen zdánlivě jevit jako dobrý nápad. I když, pokud nepočítám ty hodiny zoufalství, přemýšlení nad tím, co ještě nemám a kde mám být, tak je to skvělé využití času. Ne, nestěžuju si (haha :D), dělám to dobrovolně, i když uznávám, že mě i trochu nutí špetka cílevědomosti a nějakého..vytření zraku všem těm, kdo mě přesvědčují, že to nemá cenu, které se ještě z posledních sil vzbouzí, i když ani nevím, kde se ve mně tyto pocity vzaly, myslela jsem, že mrtví nemůžou oživnout.
Přesně za den a 6 minut musím odevzdat domácí úkol, který píšu už tři dny. Asi proto, že když popisuju dopady pěstování sóji, mám špatný pocit z toho, že ji taky jím, jenže pak by mi už nezbylo moc jídla ke konzumaci, ale tak s bytím ala zombie už mám zkušenosti, tak proč to neposunout na vyšší level.
Máme kočku. Je to řasový terorista, takže pokud byste mě chtěli někdy navštívit, dejte si přes oči pásku, budete takový double pirát. Ale slepý. :D Někde jsem četla, že pochopení může být taky jiný druh slepoty. Asi jo.
Připadá mi trochu deprimující, že čím dál víc ztrácím svou indentitu, nedokážu si uvědomit, kdo doopravdy jsem, nebo kým chci být. Už si pomalu ani neuvědomuju svou tvář, nevím, jak se mám vnímat. Co přesně je uvnitř? Co je to pravé já? Vím, že podle Hesseho máme nespočetně já, ale já na tohle v mém případě nevěřím, spíš ta jedna podstata je formována okolím, které z ní pak udělají schizofrenika. Nebo tak to alespoň cítím u sebe, nechci tím Hessemu nic vyvracet. Každopádně nedokážu ani nijak specifikovat byť jediné mé já, všechno je takové..nepřemýšlivé, zamlžené, vzdálené, neuchopitlné (c'mon, ještě více přídavných jmen, aneb adjektiv, jak musím dodat, jako student FF! :D ..)
Tak doufám, že budu mít alespoň dva tituly, když už mi stejně po pár měsících v Africe useknou hlavu.
Jdu dodělat ten úkol. Až trochu prostalkeruju naše učitele v is. -_-
Jo! A za měsíc letím do Říma, hahaa: :}} S Bukvou, jak jinak.
Chci žít jako v Pěně dní.

P.S.: Tak jsem zjistila, že moribundo je španělský umírající, to mluví za vše. :D Ve své mysli si tvořím slova, která dokonce mají nějaký reálný význam a ještě k tomu tento. :D ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama