Srpen 2013

Doktor Marťan

20. srpna 2013 v 22:22 | M |  Moje zeměplocha
Všimli jste si někdy toho, že u zubaře se všichni silně podobají této rybě? K tomuto významnému objevu jsem dospěla dnes, kdyby si to náhodou někdo chtěl poznamenat do diáře významných událostí. -_-
Taky jsem objevila svůj nejzásadnější problém - vždy chci být někde jinde, než zrovna jsem. Není to zrovna nejlepší předpoklad ke spokojenosti, ale člověk už ze své podstaty je nespokojený. A nebo ne? Jsou nějací lidé, co jsou dlouhodobě spokojení a ještě to přiznají? Asi jsou, to jen já jsem takový morous.
Toto označení se na mě teď, myslím, perfektně hodí, jelikož mé prázdniny tvoří dokonalou shodu s kořenem tohoto slova, které je možná jiné, ale v tomto článku je to prázdn. Kde nic, tu nic, v mé hlavici na petlici. :X Kde se poděl poslední zbytek mého mozku opravdu netuším, ale připadám si jako vykradená chata, která v lese stojí s otevřenými okny a jen tak - je. I když jen tak být je možná ještě lepší, v mé prázdné chatě zbyl ještě zloděj, který si do kapes pomalu cpe pár posledních drobností. Mám pocit, vy možná taky, že tohle nevyznívá moc..vesele? Působí tenhle text smutně? To asi taky ne. Připadá mi nezúčastněn.
Už za pár dní (jestli pro vás 13 není pár, tak se omlouvám za mystifikaci) mizím za La Manche s Bukvou. Myslím, že budeme perfektní dvojice do země deště, navíc, když mám skvělou výbavu v podobě dvou klobouků, nemůžu se dočkat. Budeme jezdit na loďkách, zpívat v hudebním muzeu, chodit 4 hodiny se street art exkurzí a podpoříme asi ne příliš populárního zpěváka, který by ale mohl překvapit a mít vyprodáno, v což ale Bukva nevěří, takže se přidávám k její víře. Kdyžtak budeme skandovat před dveřmi, což by ho mohlo nesmírně potěšit a zařídit nám vstup zadarmo. Hysteričtí (ne)fanoušci, ti přece nesmí chybět. Každopádně budeme mít nejskvělejší program všech dob, protože jej přece organizuju já. -_- A těším se, že uvidím moře, i když studené jako můj nový pokoj, který je uvržen v nemilost slunce paradoxně mojí prababičkou, která před okno z dobré vůle postavila kdysi kaštan. Vyrostl mnohem více, než kdo čekal. Narozdíl ode mě. Ale kdyby měl celiakii, tak možná taky nedosáhne tak vysoko.
WHATEVER PEOPLE, WHATEVER!
Memories of today: oběd o půl sedmé večer, deštivý den u mamky v práci, v klobouku all day long, návštěva právníka v podkroví, už od rána je 8 večer. :X


Cítím vývoj směrem dolů - ..