Duben 2012

Renarkon

26. dubna 2012 v 3:13 | M |  Zaprášená hlava
Pamatuji si tu otázku dodnes.
A pořád je odpověď na ni pravda.


Né že by na tom záleželo..


Večírek

21. dubna 2012 v 22:39 | M |  Moje zeměplocha
Choulím se pod dekou na balkóně.Pozoruji hvězdy(a přece se točí!),světla vycházející z oken.Hele!Letadlo--
Popíjím další ze sbírky vyuzených čajů(po napsání slova vyuzený do Googlu vyjede zajímavá věc..)
a jo,mám se fajn,i když mi mrzne nos:}


23:37 : Tak už mě to fajn přešlo..:|


Bodneme si navzájem tužku do krku?

17. dubna 2012 v 23:32 | M |  Moje zeměplocha
Dny míjí,já stárnu,některé okamžiky prožívám málo,některé až moc,někdy vůbec.Přemýšlím,tonu,někdy najdu šnorchl,zřídkakdy potkám medúzu.
Znova si pouštím Dead like me (tím pádem zase prahnu po snídani alá vajciozus au slaninon a závidím jim Wafflehouse..) a mám pocit,že je zase čas na About a boy.Vždycky jednou za čas mě chytne nutkání si to pustit.Je to nejčastěji pouštěný film v mé historii.Asi za to můžou ty ostrovy.
Do oku-nelahodícímu-se diáři si zapisuju momenty,které chci potom více rozepsat,ale vím,že se k tomu zřejmě nikdy nedostanu.Nebo až za dlouho.K ránu po dešti za hodně velké dlouho.No ale..

Paní baronka Jana

10. dubna 2012 v 0:04 | Martyne |  Moje zeměplocha
Myslím,že jednoho dne zemřu na předávkování sýrem.Goudová smrt.Možná by byla lepší mozzarellová,alespoň by byla taková vláčnější..A pokud mě nedorazí sýr,tak nějaký jiný mléčný produkt,který mi určí stejný osud jako našemu kávovaru-zavápnění, a pak nebudu mít v těle nic jiného než jenom kosti a budu rachotit jako čertovský řetěz.Chacha }>:P

Ráno jsem se rozhodla,že udělám změnu a místo jasmínového čaje si dám citrónový,což byla chyba dne(teda až na to,že jsem vůbec otevřela oči O_o).Možná je na citrónový čaj nějaká speciální metoda,ten můj chutnal jako vyuděný citrón.Teď si celý den představuju citróny visící v udírně :X Alespoň nemám úchylné představy jako někteří lidé,čímž na nic nenarážím ani vlastně nevím,proč jsem to tady napsala?!Možná se jenom ty úchylné představy derou na povrch.Bože,wtf? (Jak krásná věta,měla by se zavést do všech kostelů:D ) Nejsem žádný zhýralec,který si dělá zálusk na citróny v udírně.Dost už.

Cítím se strašlivě nepochopeně.
Člověk se celý život cítí sám,žene se za něčím,nikam nepatří a když shodou náhod objeví tu společnost,o které si myslel,že by mohla být ta pravá,tak si přece jenom není jist.. .

Pověsit si na ten modrý provázek nad stolem Kačera Donalda u snídaně nebyl dobrý nápad,nutí mě to myslet v jednom kuse jenom na snídani.A proč by se vlastně nemohlo pořád jenom snídat?Ráno prostě snídám,odpoledne si můžu říct,že snídám v pozdním letním ránu plném parna a večer zase,že plním svůj žaludek v až moc brzkém zimním ránu(pokud se dá tak nekřesťanské hodině,kdy je ráno ještě tma říkat probuzení dne..:X ).
Teď mě zase napadlo,jak mě strašně rozčiluje,že si lidé něco pojmenovali a určili a tak to je.Prostě snídaně.Ráno.Nikdy jindy.Proč má vůbec jídlo své určení času?I když musím uznat,že to docela ulehčuje konverzaci-mluvit-co-nejméně.
"Tak co jste dělali?"
"Jedli jsme."
"A kdy?"
"Večer."
****************************
"Tak co jste dělali?"
"Večeřeli jsme."
"..."
Haha:D Ušetří Vám to jedno slovo,které by Vaše hlasivky musely s námahou vyprodukovat.A to se vyplatí:}

Ve středu jsem byla s Bukvou na setkání(nebo jak to nazvat..:D ) Kabinetu nezávislého filmu,téma horror }:} Musím s Bukvou někam,kamkoliv,chodit častěji,hlavně na místa,kde je sraz fanoušků Čelistí,což se vyznačuje jejich stomilionkrát puštěnou znělkou.Začátek byl trochu slabší,ale snaha se cení,že..Nesmrtelný člověk a nějací přerostlí ufoni,kteří vypadají jako odšťavňovač na citrusy,který jsem měla jednou v záhlaví,potom dost nepovedeně vložené animace(nebo spíš nepovedeně vložení herci?),ale prý to byla recese a parodie a kdo ví co ještě,ale stejně to byla divnost.Po přestávce už se to zlepšilo,takže konečně mohl přijít na scénu můj lekavý výskok dva metry nad židlí.Tady jedno video-1.A tady další video!:D -2.Další už si bohužel autoři hájí svými právy,ale..nic mě nenapadá:D Nakonec byla tombola,přičemž Bukva ukořistila tričko za 2000 eur(všichni to bertevážně;D) a diskuze,ze které jsme bohužel nestačily včas vypařit,takže jsme tam ztvrdly do jedenácti,ale zase jsme byly obohaceny o pomatenost lidí,kteří nešli vůbec slyšet a když už,tak si pletli autory..:D (A u toho vašeho filmu-jak to bylo s tou zónou? No,to si mě asi pletete...Já jsem natočil jiný film..No...ale ta zóna..?! ..:D )
Ale za tu cestu o půl na půlnoc 18tkou plnou kůží nasaklých alkoholem(tohle přirovnání připadá dost nechutné i mně..:D :X ) to stálo!:D :}

M

P.S.: Ještě k tomu nadpisu-jaký by to byl večer,kdyby mě zase nenapadlo něco debilního a proto-proč se říká paní baronka?Vždyť baronka je už samo o sobě označení,tak proč ještě paní? Vrtá mi to hlavou..:D O_o

Veřejné přiznání

9. dubna 2012 v 0:43 | Martyne |  Ozvěny probdělých nocí
Tak si pořád říkám,je-li to(hmm,jelito:D ) póza..Spíše umíněná nevrlost..
Ztrácím se v sobě..Jako milion dveří,stále nevíte,kam vstoupit i když je to vlastně jedno,za žádnými nikdo nečeká.Ani nic.
Možná až moc velká zatvrzelost.Asi už póza.
Bohémský život.Haha.Tragédi.
Ale jo.Alespoň nějaká omluva,kašleme na všechno,je nám to jedno.A přitom nám na tom všem záleží ze všech nejvíce.
Ovíněnost.Prý pravda..
Jsem mimo.Můj svět.
Cyril(vzpomínka).

Tak nějak

8. dubna 2012 v 1:15 | Martyne |  Moje zeměplocha

Mám se hůř než horší už to být nemůže.

Nepatrná nozognózie

2. dubna 2012 v 16:06 | Martyne |  Zaprášená hlava
Znova pročistím střeva hltem kávy.
Jako Abbadon vydávám se čelit,
přehlížet tváře.

Možná lepší vypíchnout si oči,
než život červotočí pustit dál.
To raději ztratím klíč.

Aneb všední den
M