Leden 2012

J'ai envie

30. ledna 2012 v 23:21 | Martyne |  Zaprášená hlava
Mám nutkavý pocit něco napsat.Bohužel nemám žádné zajímavé podněty,které by vyburcovaly mou fantazii a proto se musím opět uchýlit k ubohým trapnostem,což jsou jediné věci,které se tady objevují.Už mě docela nebaví psát věty podobného smyslu v každém článku:D :X

Možná by se zase dalo začít s popisováním mého života.Hodinu po hodině.Minutu po minutě.Vteřinu po vteřině.Nanosekundu po nanusekundě.Dokud nezemřete nudou.Představte si mytí zubů po nanusekundách..Smrt.Bohužel můj život mě tak trochu přestal zajímat a proto mi všechno už tak nějak splývá.Ale pozor,já taky někdy splývám!3,2,1-kdo zná správnou odpověď?Ano,v bázeně!:D (Schovej si ten trapný humor do ústavu pro hluché.) No,ale jelikož mě tedy všechny dny ubíjejí svou jednotvárností,není třeba se o tom nějak déle zmiňovat a stačí skočit rovnou k jedné věci-došla jsem k přesvědčení,že psaní mi může pomoct udělat si ve všem mírně jasno a trochu podpořit mé vyjadřování,které je na úrovní postiženého osla.(Pokud se Bůh(který už se tady na to nemohl dívat,a proto už není) chtěl někomu pomstít,udělal z něj postiženého osla.)A taky už nemám facebook,takže alespoň někde můžu spamovat internet;) Vlastně mě to celkem baví,nevím,proč už nepíšu.Ale to přejde,až si zase uvědomím,jaké jsou tohle všechno žvásty a až mě konečně přestane bavit pořád psát o tom,jaké to jsou žvásty a že byste to neměli vůbec číst.Aaaaaaaaaaa,konec už.

Zítra píšeme super testík ze zeměpisu a chemie.Těším se tak moc,že mi vypadají zuby z toho,jak se usmívám(příčemž omrzají a až do nich vrazí moucha,tak se roztříští).Neumím ani kvák a to si celý den čtu Kačera Donalda.Nemohla by být nějaká hodina poslech hudby?Každý by si vytáhl svého discmana(vítej,minulosti!:D) a jelo by se.Kdo ví kam.Do hajan:D To bych taky měla.Ale dala jsem si rychlospánek,který mě měl zaktivovat pro chemii,avšak..cíl byl zmařen.3,2,1-výbuch.

Taky bych se měla pozastavit nad tím,že za chvíli bude kvůli nedávným třeskutým mrazům ledová socha i z Mrazíka.Chtělo by to vypátrat 12 měsíčků a nenápadně vylákat Prosinec,Leden a Únor do Transylvánie.Nebo by se konečně mohlo nějak užitečně zainvestovat a místo bezcenných brožur EU Ozveme se Vám.. by se mohly vyrábět vany s nonstop přívodem teplé vody na kolečkách.

Smrt mrazu

Už s tím nebudu otravovat

29. ledna 2012 v 15:13 | Martyne
...možná.

Počátkem loňského prosince byly u Kunratického potoka nalezeny dvě lidské ruce. Podle dostupných informací byly končetiny svázány páskou a useknuté v zápěstí. Soudní pitva později naznačila, že ruce pravděpodobně patří k tělu objevenému na Štědrý den v lesoparku na Krejcárku. Ostatky zřejmě patří ženě mezi 40 a 45 lety. Kriminalisté případ prověřují pro podezření z vraždy.(!!!!)

Reklama

25. ledna 2012 v 1:08 | Martyne |  Ozvěny probdělých nocí
Tak jo,ještě jednou..;D

jaká řvoucí reklama?!

Vzpomínám na nezapomenutelný pořad Volejte řediteli se Železným, kdy reagoval na stížnosti čtenářů ohledně zesílení zvuku v reklamách. Sundal si dramnaticky brýle, podíval se na nás a vážně prohlásil, že to se asi té paní jenom zdálo, podle jejich měření je totiž úroveň hlasitosti pořád stejná a silnější rozhodně není. :-)
(a radši tady napíšu zdroj,aby mě někdo nezažaloval za krádež duševního vlastnictví;P )
sarumánek,diskuze na idnes.cz


Anonymous

25. ledna 2012 v 0:17 | Martyne |  Ozvěny probdělých nocí
Tuzemská odnož hackerů z Anonymus zasáhla už dnes - na večer ohlásila útok na internetovou stránku České protipirátské unie. Ta byla sice kolem šesté skutečně mimo provoz, ale není jasné, jestli server jen nepřetížilo velké množství návštěvníků, kteří chtěli zjistit, zda se hackerům akce podařila.
ČT24
Achjo,umřu..:D
A pak že bez práce nejsou koláče..;D

Bezdomovci

5. ledna 2012 v 18:37 | Martyne |  Zaprášená hlava
Za naším domem se usídlili takto postižení spoluobčané.Jejich domovem jsou vyhřáté kanály(teď nemám na mysli ty klasické se stotunovým poklopem i když jednou,když jsme se s babičkou oddávaly aktivitě snoubící se s lidmi,kteří nemají internet a nemají proto jak bezcílně ztrácet čas-zírání z okna-tak se zrovna jeden pán do takového spouštěl)(jejich revírem jsou poplenie a tempo zamrzlé(HA-HA-černý humor) a občas mají možnost cítít se jako na welness,neboť znašeho luxusního kanálu občas stoupá pára.No,ale k věci(ano,to brzo).Zajímalo by mě,jak se člověk dostane do takové situace..
  • Život mu podkopl nohy.Betonovou botou.
  • Troskou je celý život(mírně souvisí s prvním)
  • Ignoroval pravidla a požadavky společnosti.
A teď vypadám jako nějaký strašný rozumbrada,co filozofuje nad těmito ubohými lidmi.Jenže..jen chci vědět,jestli třeba došli k závěru,že život nemá stejně smysl a tak není důvod,proč se snažit a že je všechno úplně jedno,tak proč by se neubytovali na kanálu,sejně za chvíli zemřou.Protože pokud ano,tak se asi taky brzo potkáme někde u kanálu..:D :X