Září 2010

Hej hou

22. září 2010 v 0:50 | Martyne |  Ozvěny probdělých nocí
gsg

Hej holec houmelec:D,

je půl jedné,za několik málo hodin vstávám do školy,na kterou se převelice těším,poté půjdu do knihovny vrátit můj životopis(Zločin a trest):D a nakonec skončím na Kuřím rynku s Edgarem a Evošem.Kdyby to náhodou někoho zajímalo.

Možná bych mohla program přehodnotit a mírně opravit(smazat školu NAVŽDY)  a napsat si ´jen tak prostě být´.Napadají mě jen samé melancholické myšlenky a přitom jsem chtěla být aspoň jednou za nějaké to století vtipná.O půl jedné ale moc nehýřím vtipem,pokud teda nepiju a já nepiju,takže asi nic.Jak je krutý osud člověka,který není obdařen schopností bavit ostatní,ale pouze sebe.Ach..pohlitil mě smutek.A je to tu zase..No to snad není pravda..Musím si najít nějaké téma,to pak rozvinu a přihodím tam nějakou hlášku staženou z netu jako vždy:D (Musím si najít výmluvu na svoji hloupost.)

Tak například..Jezení(může být chápáno jako-býti jezinkou a jezit a nebo-jíst).
Jezení je velice nudná činnost a přesto je mezi nejpotřebnějšími činnostmi lidských oblud.Proč se nedá jezení nějak...zfunnyovat?! Pořád jenom otevřit pusu,ruka nohoru,kousat(vychovanější zavřít pusu),ruka dolů,píchnout,řezat,a zase ruka nahoru otevřít pusu,kousat(zavřít),ruka dolů,napíchnout,řezat,ruka nahoru  a tak třeba půl hodiny.Já osobnně teda jím dlouho.Když už se mám nudit,tak pořádně:D A proto mi to vadí,takže si jídlo spestřuji Kačerem Donaldem(pouze konzumací očima(ano,umím konzumovat očima,jsem IíTý Turbo)) nebo Simpsonama a nebo nejím.
Nejhorší je,když jste někde ve společnosti a najednou vtrhne babička a:"U jídla se nemluví!"Ale proč babi,proč?Tell me whyyy!? Aspoň nezapadáte prachem této úmorné aktivity.Potom lidi pospíchají,protože se nudí a mají heme(o?)roidy(nevím,z čeho vznikají heme(o?)roidy,ale tip je risk a risk je ztráta a o to tady jde-ztratit heme(o?)roidy(teď to vypadá,že je mám(nemám(fakt ne:D))))
Navrhuji,aby se místo jezení jezilo,z toho dostanete aspoň Budulínka a jelena,kterého můžete popř. jézt:D A to je třikrát plus.

M

No problem,sir

18. září 2010 v 0:23 | Martyne |  Zaprášená hlava
Nedokážu pochopit,že některé věci,které by jeden člověk neudělal nebo mu příjdou nepochopitelné,jsou pro druhého úplně normální a nemá s tím žádný problém.Já to prostě nechápau,že mi se něco úplně příčí a najednou někdo řekne a proč ne?A naopak....NE-CHÁ-PU-TO!!!!Zajímalo by mě,jak se v člověku utvoří jeho morální hodnoty,kde se to prostě bere.
Samozřejmě,odpověď může být velice snadná-doma.JENŽE...tomu nevěřím,prostě bullshit.Znám hodně lidí,kteří žijí ve spořádané rodině a žijou prostě..tak jak žijou.
Nebo jak si vytvoří přístup k lidem,ke vztahům,k životu a podobným zbytečným věcem.

Hlavně by mě zajímalo,proč pořád někdo něco řeší.Lidé si přidělávají problémy sami.Kdyby žili někde v divočině v chýších,jediné starosti by byly,kde ulovit dalšího mamuta(popř. jiné poživatelnosti),jestli bude pršet a nevím co ještě,protože v divočině nežiju a proto se o to nemusím starat.Ale třeba-kdyby se nestavěly mrakodrapy-nikdo by do nich nevrážel letadlem,kdyby všichni nechtěli všechno,nebyla by žádná krize(která taky není,ale moc médií je neomezená).
Nechápu,proč se každý za něčím pořád honí,co je k tomu nutí.Proč si nenajdou prostě práci a nežijou si beztarostným životem.Většina lidí utrácí,jen proto,aby byli přijati v nějakém trapném kolektivu,kde jsou stejně všichni prohnilí.Jak můžou být takhle šťastní?Ovšem většina takových lidí tvoří svět(to,proč vůbec svět je,na coj e dobrý,jaký ma smysl a jaký má smysl to,pro co má svět smysl radši neřešit).Potřebovala bych nějakou knihu jako měl Harry Potter od Toma Voldemorta:D.Napíšu otázku-voilá-Voldemort odpoví.Asi zajdu do Librexu..

M