Únor 2010

Píšu,píšu jak debil podruhé

23. února 2010 v 2:20 | Martyne |  Moje zeměplocha
Ze začátku..Mám chuť tady napsat,že zase jako kretén z*****ý to musím psat znovu,ale jsem slušná
osoba.Do ******! Fakt jako dneska jsem u mamky v práci napsal extra dlouhý článek,dám zveřejnit,neee na co,radši se to smaže,že:-/ *****! Nebaví mě ten blog *******! Ještě v mezičase psaní podnájemní smlouvy(budeme se stěhovat),ale ono se to prostě smaže!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pardon...

Takže,milí přítelé po sto letech píšu miniinformační článek o mém životě.Jelikož Maartin sleduje můj face tak asi něco ví a nikdo jiný můj blog nečte,takže proč to psát,ale tak..udělám Maartinovi radost(nebo trýznivá muka?).

Chtěla bych napsat,že se ve škole nic neděje,ale celkem i děje..:D Jakože neděje se toho moc,ale celkem dost na to,aby můj lemří život nezvládal.Vždycky si napíšu úkoly na ruku,protože se zapomenu podívat do toho bločku,ale pokud si je neudělám do druhého dne,tak už ani nevím,že nějaké byly:D Co už..

Taky by bylo dobré zmínit Timoka..Takový jeden chalpec...:D Kterému jsem zlomila srdce.Ondraš mi napsal,že lámat srdce mi jde.Asi si na to dám patent:D jak okouzlit svou deibilitou ostatní a pak jim zlomit srdce.Akorát nevím,jak to funguje,u mě se to spouští nechtěně:D

No a kdyby někoho zajímalo,kam se budeme stěhovat(jeslti počítáte s Ostravicí-smůla).Mamka našla byt v centru odporné Ostravy,ale lepší než Zábřeh.Možná.Celá Ostrava je město hrůzy.

Na konci toho předchozího článku jsem psala,že budu více psát.Moc bych tomu nevěřila,ale chci tady pár článků dát,jaký chci mít pokoj a tak..:D A někde to musím publikovat :)

Ježiš,tenhle článek je tak trapný,ale fakt se mi nechce psát celé znovuco předtím a fakt mě to na....štvalo...Hrozně moc...

M
P.S.: Proč ta fotka vypadá tak debilně? Normálně to vypadá cellkem dobře teď nekvalita roku..hm.:(