Listopad 2008

Listopad přinesl Pudla a Květáka plný batoh

23. listopadu 2008 v 14:58 | Martyne |  Moje zeměplocha
Pozor...Opona se otvírá...Ano vážení,jsem zpět v célé mé příšernosti!:D
Ne,že bych byla někde pryč,jen m unesli mimozemšťani a vymyli mi už tak můj malý mozek.Samozřejmě měli vysokorychlostní připojení k internetu,ale bez mozku...

Zjistila,jsem že můj dementní glog čte více lidí,než jsem očekávala,takže teď už nemůžu Jarka pomlouvat:D A taky jsem zjistila,že pojišťovna proplácí každý rok 1 500(je o za nějaké sportovní aktivity nebo tak něco,je mi to jedno,hlavně,že ty prachy dostanu-prostě pojišťovna štěstí:D),takže si budu moct koupit ty boty.Už se těším,až si každý bude myslet,že v nich neumím chodit a že blablablalba nezajímá mě to,protože mým jediným zájmem je vyhrát ve sportce,jelikož mě už nebaví s Evčou chodit do šopinu,jenom proto,abychom se nažraly a napily.

Nenávidím zimu,sníh a všechno kolem toho(kromě Vánoc).Za prvé-nemám boty do sněhu a za druhé-nemám bundu na zimu.A i přesto,že chodím už několik dlouhýh týdnu bez těchto věcí,pořád nejsem nemocná a pořád musím chodit do školy,ve které mimochodem děláme scio testy díky kterým se mi potvrdilo,že ti mimozemšťani fakt nebyl sen.
Zima je depresivní počasí.To nejdepresivnější ze všech...................................................+dalších sto padesát teček.
Víte,člověk říká,že mu nidky nejde jenom o peníze a že to není to nejůležitější v životě,ale není to pravda...

M