Srpen 2008

Io andare in busca di ristorante

13. srpna 2008 v 0:16 | Martyne |  Zaprášená hlava
ma
Musím sem napsat reakci na jednu věc,která mě velice pobavila-
"A mám obrovský problém... nejsme normální... Všichni ostatní myslí na uplně normální věci a taky o nich píšou, ale já ne :( Třeba já hrozně obdivuju Martu : www.martulas.blog.cz - její blog je super ... Ona je super ... tak optimistická... a chytrá... a oblíbená.... a přirozená ... a BEZCHYBNÁ!!!!! :( Vedle ní jsem já jen chodící troska :'( SAKRA!!!!!!!!! "
-Peťo jsi normální?:D Jestli já jsem optimista,tak ty jsi dům smíchu nebo mrtvá optimismem...:D Všechno není tak jak vypadá *tajemný úškleb*
V poslední době mám kritizovací náladu,takže si musím zase postěžovat.
NIKOMU se nedá NIKDY(NIC) veřit.Prostě ne,ne a ne.

Nadpis všech nadpisů

1. srpna 2008 v 15:21 | Martyne |  Zaprášená hlava
Nestíhám.Vůbec nic.Za 3 hodiny jedu na chatu.Do té doby musím vysát,utřít prach,sbalit věci a ještě bych si měla do šopinu zajít pro tílko a mikinu,ale vůbec se mi tam nechce,protože nevím,co si mám vzít na sebe a navíc když vyjdu ven,nalepí se na mě milion zkoumavých pohledů.To nesnáším.Proč se na mě pořád tak dívájí,vždyť jen jdu.Mám fobii z lidí.Proč pořád zkoumají ostatní.Já se na nikoho tak divně nedívám,tak proč se tak dívají oni na mě.To vypadám tak hrozně?!Prostě...nemám na to nervy a do toho šopinu asi nejdu.A za ty jízdenky dávat pořád deset korun,si dělají srandu ne.Jako můžu snad já za to,že všude zavřeli trafiky,takže si ji musím koupit u řidiče.Je to snad nějaký velvyslanec,že ty jeho jízdenky jsou dražší,než v trafice?jsoui hezčí?Ne nejsou,jsou jenom dražší a ještě se na vás ten řidič dívá,jak na debila,protže ho zdržujete od mačkání tlačítek.A ždycky když nastoupím do tramvaje,tak tam sedí milion divných lidí a propalují vás svým pohledem a nejlepší je,když s někým sedí a dívá se na vás a vy se díváte na něho a on se na vás pořád dívá a řekne něco tomu druhému a ten se na vás taky sívá a oba se na vás dívájí a vy se díváte na ně,ale jim to vůbec nevadí!A ještě se baví dál a dívají se vám do očí a myslí se že jsou úplně nenápadní.Samozřejmě vás můžou taky obdivovat.Hňahňahňa..:D Ne,nebudu odbíhat od tématu.No a ještě lepší je,když se na vás dívají+něco říkají+se smějí,jako myslí si,že nikdo nepozná,že se o vás baví?Jako jste trapní všichni,kteří to děláte.Všichni vidí,že se na ně díváte tak nevím o co vám jde.
A už je čtvrt na čtyři a já nemám pořád nic a nevím jeslti mám jít do toho šopinu,samotné se mi tam nechce,protože se tam na vás divně dívá ještě víc lidí.
M