Prosinec 2007

Tak...

24. prosince 2007 v 10:12 | Martyne |  Zaprášená hlava
.....všechno nejlepší k Vánocům...
Rrrrr(kdo nezná Jendu nepochopí :D)
Veselé Vánoce :)

Když už je nemám já,tak aspoň vy...:')

Krutá kritika

21. prosince 2007 v 23:15 | Martyne |  Moje zeměplocha
  • Nudím se...
  • Můj mobil začíná stárnout...Už má rok.Když jsem ho od mého tatínka dostávala(ne že bych dostávala mobil jenom tak,ale na tom starem kramu,co jsem měla předtim nějakou zahadou praskl displej)byla jsem štěstím bez sebe,jelikož v té době to byl fakt unikát.Jenže za ten rok se věci trochu změnily...Abyste v tom měli jasno...
Já: :O Odkud maš ty sluchatka?
Eda: Takove ma každý lepši Sony Ericson..
Já: Hm...tak dik no:D

Takže asi takhle...
  • V listopadu jsem si říkala: Ježiš proč už tu zas stromek?Vždyť je listopad,bože...Teď bych ho tam dala už v září...Taky by mě zajímalo,proč se musí zrovna na Vánoce dělat Vánoční úklid.Proč se nedělá třeba květnový úklid.

Vánoce,Vánoce a tak dál....

19. prosince 2007 v 12:54 | Martyne |  Moje zeměplocha
No nazdar :D
Od soboty na mě útočí zákeřná nemoc:P Tudíž jsem celý týden doma,tak mě napadlo,že bych už konečně mohla něco napsat.Ale to víte...musela jsem dohrát Dreamfall a měla jsem prostě plno jiných věcí na práci no...:D

Za týden jsou Vánoce...
Jenže já nemám dárky:( Chybí mi asi polovina dárků a nemám vůbec žádné nápady a navíc jsem nemocná,takže nemůžu nikdy ty dárky dokoupit.A mám menší dilema..:D Pro někoho nemám dárek vůbec.....Co mám třeba koupit mamce?J.?V.?J.? :O?????

Má(m?) nádor na krku

12. prosince 2007 v 16:00 | Martyne |  Moje zeměplocha
Dnešek mi fakt sotjí za to "něco" napsat.Jo,zase jeden z těch lepších dnů:)

Ve škole sice nic moc nebo spíš ještě hůř.Nejdřív mi Ondraš znehodnotil mikinu červenou křídou a pak jsem ještě dostala 3 z přírodopisu.Jako já tam mám same jedničky a ona mě vyzkouší*STOP* Ještě k tomu,když můj sešit měla Evča(to prostě musím zmínit).

Odpoledne bylo teda v lepší náladě.V o hodně lešpí :D Pořád jsem se smála(no to sice dělám dost často,dkyž nemám depku,ale tohle bylo extra :D )
Po škole jsme šly s J. k mojí babičce,která zrvona hlídala Ondru(můj skoro 2 roční bratranec).Chtěla jsem ho naučit říkat M-A-R-T-I-N-K-A.Už umí říct máma a Jak dělá vrána? Rrrra,takže jsem pořád říkala Máma,Jak dělá vrána a mělo z toho vyjít Martinka,ale nějak to nevyšlo...O:)
S Johanií jsme šly pak do Futura.LOL.Měla jsem nějaký pomotaný den,takže se nedivte těm kravinam...

Titulek.......:Z

10. prosince 2007 v 18:59 | Martyne |  Moje zeměplocha
V pondělí se mi stala zcela nečekaná věc(no já vím..pondělí,to už je dávno,ale já jsem to nějak vynechala).Jdu takhle ze zpěvu,ale protože mě doprovázela moje učitelka,tak jsme šly trochu pomalejším tempem,že.Tudíž mi ujela tramvaj v podstatě před nosem,ale né tak,jak ta další(no pozor to "nejlepší "teprv přijde).DESET minut jsem tam čekala,než přijede DALŠÍ blbá tramvaj.Tramvaj přijela.Všechno v pohodě.ALE když jsem chtěla nastoupit,nahrnula se nějaká baba do dvěří s čepící jiné...paní...a jakože si ji zapoměla v té tramavaji.No dobře,chtěla udělat dobrý skutekJenže to řidiče nijak nezajímalo a zavřel ty dveře...Asi 30 vteřin jsem mačkala to blbé tlačíkto,kterým se ty debilní dveře otevírají,ale tramvaj si v klidu odjela a já jsem tam zůstala nevěřícně stát.Jako chápete to?Ja tam jak dement stojím těch 10 minut,ale aby mi to nebylo líto,mohla jse mse ještě dalších deset minut nadýchat "čerstvého" vzduchu :/ OMG OMG OMG OMG!!!:-!

A v kterém bydlí okně?

5. prosince 2007 v 16:59 | Martyne |  Moje zeměplocha
A je Mikuláš.Po škole chodili čerti a tak podobně.Jenže k nám nešli a nedali nám perník.To máme za to,že každý rok dáváme SRPŠ(tj. 100 Kč),které stejně putují neznámo kam.No vlastně nee!Já jsem zapoměla,že na nějake akci školy dostaneme oplatek za 6 korun,který si můžu koupit v Hrušce,ale zajímalo by mě kde zmizely ty ostatní peníze...No nic.

Včera jsme šly s Edou(Johanie :D ) do šopinu,jakože se podívame na nějaké dárky a tak.Samozřejmě nemáme nic.Jsme si aspoň chtěly zajít do Mekače,ale je zavřeno :'( Katastrofální :D Jak je to vůbec možný :D Tak jsme šly do Ikey na párek :) (dárek v rohlíku),kde jsme taky probraly jisté neinteligentní existence...(jako zase netvrdím,že bych byla nějaký Einstein že,ale přece jenom...)

Osminohý Žid

3. prosince 2007 v 15:44 | Martyne |  Moje zeměplocha
  • Ve čtvrtek jsme jeli do Prahy.Doufám,že se nikdo v posledních dnech nedíval na Vyvolené a jestli jo,tak doufám že nic protože trapas jak..:D Achjo..škoda,že to Renča nevyhrála..Když tak o tom mluvím..ani ne za měsíc jsou Vánoce.Jako zajímalo by mě jak to tento rok zvládnu,protože nemám ani peníze ani dárky a ani nemám nápady na dárky,takže katastrofální :D:D No znovu k té Praze..Chodily jsme po obchodech(jak jinak) a..nemám slov.Byly jsme s mamkou a s Luckou v Paladiu.Tam je jendo patro velkeé jako u nás Futurum a pozor....těch apter je tam asi 7 nebo kolik :DAbych opět předešla nádávkám typu:To v Ostravě nemáte,co?Ty IQ Tykve! Tak říkám,ne to opravdu v Ostravě nemáme,ale myslím,že už teď si o mě hromada z vás myslí,že jsem trapka,takže si asi nepomůžu.
V sobotu,po finále,jsme šli do Kamikaze,což je takový klub..:P Akorát tam bylo napsané,že se tam může až od 18,tak jem se bála jestli mě tam pustí,ale šli jsme na Renču tak coo:D A lidi,co tam už byli,mi teda rozhodně nepřipadali jako už dospělí.(No určitě teď přiletí Mira,protože se mu spustil alarm,že si vzala mandarinku :D )